JetFix

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 80.5 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Argela
Şirketler ile müşterileri bir araya getirebilen başarılı mobil uygulama JetFix ile tanışın.

İçinde yüzlerce şirketin olduğu, müşteri hizmetleri ile insanları en kısa sürede buluşturan mükemmel bir uygulama olarak karşımıza çıkan JetFix mobil uygulamasını IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Müşteriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek ve güvenli bir sistem oluşturabilmek için mobil cihazınızı işinizde devreye sokabilirsiniz. 

Uygulamamız ile  Türk Hava Yolları ile iki ülke arası mil hesaplamak, Aras Kargo?ya kargom nerede diye sormak, Hangi Kredi?den kredi notunu öğrenmek, Tivibu için teknik destek almak ya da Avis?ten araç kiralamak için tek bir uygulama JetFix sizlere yetecek. Kullandıkça sevecek sevdikçe herkesle paylaşmak isteyeceksin.

Bir çok hizmet için birbirinden farklı uygulama indirerek mobil cihazınızı doldurmanıza hiç gerek yoktur JetFix mobil uygulaması bu tarz hizmetleri tek bir çatı altında biriktirerek sizlere sunuyor. Uygulama sayesinde en çok ilgilendiğiniz şirketleri favorilerinize ekleyecek ve onlardan gelecek fırsatları kaçırmayacaksınız. Bu da şu demek; yalnızca haberdar olmak istediğiniz şirketler sizinle etkileşime geçebilecek. Böylelikle bir çok şirket ile görüşme yapmak durumunda kalmayacaksınız. 

Daha Fazla Göster
JetFix indir
DİĞER SÜRÜMLER