JetFix

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 80.5 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Argela
JetFix mobil uygulaması şirketler ve müşterileri buluşturan verimli bir mobil uygulamadır.

JetFix müşteri ve firma arasında ki güven bağını arttırabilecek verimli bir mobil uygulamadır. JetFix uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve işinizi mobil cihazınızdan güvenli bir şekilde ilerletebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışan JetFix mobil uygulaması ile dijital dünyada ki yerinizi daha da sağlamlaştırabilirsiniz. 

Kullanan herkesin beğenerek kullandığı JetFix mobil uygulaması halen herkesin dilinde olan kaliteli bir mobil uygulamadır. Alanında bilgili kişiler tarafından müşteri hizmeti desteği almak için saatlerce beklemenize gerek yok. Uygulamayı mobil cihazınıza indirdiğiniz andan bu yana müşteri ve şirket ilişkileri arasında ciddi oranda güven ilişkileri iyi yönde gelişim göstermiştir. 

Şirketler ile iletişime geçmek JetFix mobil uygulaması ile artık çok daha kolay bir halde. Bu tarz mobil uygulamalar ile hem mobil cihazınızın verimliliğini arttırıyor hem de sizlere yaşamınızda kolaylık sağlıyor. Yardım aldığınız şirketler hakkında bir şikayetiniz varsa bunu da uygulama üzerinden bildirebilirsiniz. Şikayetleriniz anında şirket yetkilisine iletilir.

Daha Fazla Göster
JetFix indir
DİĞER SÜRÜMLER